top of page

Hedef Kitlenizle Bağlantı Kuran Google Reklamları

Ustalıkla hazırlanmış ücretli arama kampanyalarımız ve sosyal kampanyalarımız erişiminizi genişletecek ve ideal hastalarınızla bağlantı kuracaktır.

PPC Reklam Nedir?

Ücretli Arama Reklamcılığı veya PPC (Tıklama Başına Ödeme), sağlık hizmeti sağlayıcılarının reklamları arama motorlarında görüntüleyebildiği ve yalnızca bir kullanıcı tıkladığında ödeme yapabildiği bir dijital pazarlama stratejisidir. Görünürlüğü artırmanın ve aktif olarak tıbbi hizmet arayan potansiyel hastaları çekmenin güçlü bir yoludur. Belirli anahtar kelimeler seçerek, reklamlarınızın sağlıkla ilgili sorgular arandığında görünmesini sağlayabilirsiniz. Ek olarak ücretli sosyal, sosyal medya platformlarında reklam yapılmasını içerir ve potansiyel hastalara daha geniş erişim ve etkileşim olanağı sağlar. Bu hedefe yönelik yaklaşım, reklamlarınızın doğru zamanda doğru kitleye ulaşması anlamına gelir. DoctorLogic, sağlık hizmetlerinde ücretli arama ve ücretli sosyal arasındaki ince farkları biliyor. Uzmanlığımız, reklam çalışmalarınızın somut sonuçlar vermesini sağlayarak sizi bakımınıza en çok ihtiyaç duyan hastalarla buluşturur.

Artboard – 8-1.jpg

Google Premier İş Ortağı Uzmanlığı


Google Partner İş Ortağı olarak, ajansların %3'ünden daha azı tarafından kazanılan elit statümüz, uzman ücretli arama stratejileri aracılığıyla kliniğiniz için en üst düzey performansı ve özel, yüksek kaliteli potansiyel müşterileri garanti eder.

Google Premier İş Ortağı Uzmanlığı

HIPAA Uyumlu Reklamcılığa Güvenin


Reklamcılık uygulamalarımız yalnızca etkili olmakla kalmayıp aynı zamanda HIPAA uyumludur ve en üst düzeyde gizlilik ve güvenlik sağlar.

Hasta mahremiyetinin ciddiyetinin farkındayız ve stratejilerimiz bu kritik standartlarla uyumlu olacak şekilde titizlikle tasarlandı.

Artboard – 9.jpg
Artboard – 6-1.jpg

Google Premier İş Ortağı Uzmanlığı

Medikal Reklamcılıkta Hassasiyet


Tıbbi odaklı bir ajans olarak, katı platform kurallarına bağlı kalarak her kampanyanın hedef kitlenizde yankı bulmasını sağlıyoruz.

Tıbbi reklamcılık kurallarına ilişkin derin anlayışımız, reklamlarınızın her zaman uyumlu ve ilgi çekici olması anlamına gelir ve sağlık sektöründeki uygulamalarınızı öne çıkarır.

Google Premier İş Ortağı Uzmanlığı

Güçlü Kararlara İlişkin Bilgiler


Sosyal reklam etkileşiminden ücretli arama potansiyel müşterilerine kadar ayrıntılı raporlarımız, hastanızın yolculuğunun ve markanızla olan etkileşiminin eksiksiz bir görünümünü sağlar.

Artboard – 7-1.jpg

Neden Turnio Digital ile SEO?

SEO HİZMETİMİZDE NE VAR VE FİYATI NE

This is a paragraph. Use this area to add any information you want to share with users. Just click "Edit Text" or double click here to change the text and make it your own. You can also adjust the paragraph's font, size and color so it fits your website’s theme.

This is a great place to tell users a story about your website and let them know more about what you offer. You may want to share information about your company's background, your team, or the services you provide. Be sure to keep the tone and voice consistent throughout the site so users become familiar with your brand.

Working With the Best Clients and Partners

FAQ

SEO hizmeti için arayışınız bitti. Formu doldurun ve kısa sürede sizi arayalım.

500 Terry Francine St. 

San Francisco, CA 94158

123-456-7890

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page